0530 828 93 07
en
Sosyal Medya Hesaplarımız

Adana Yönlendirilebilir Yatay Sondaj

11 Ocak 2020
1 kez görüntülendi
Adana Yönlendirilebilir Yatay Sondaj
Adana, Türkiye’nin en kalabalık altıncı şehridir. Şehir merkezi, Akdeniz’den 30 km içeride Seyhan Nehri’nin üzerinde bulunmaktadır. Adana’nın merkezi; Mersin, Adana, Osmaniye ve Hatay illerini kapsayan coğrafi, ekonomik ve kültürel bir bölge olan Çukurova’nın merkezinde bulunur. Yaklaşık 5,62 milyon insana ev sahipliği yapar.

Adana ilinin nüfusunun sürekli artmasıyla birlikte şehir altyapı ve üstyapı çalışmaları hızla devam etmektedir. Alt yapı çalışmaları bir şehir için oldukça mühimdir. Bir şehrin altyapı ve üstyapı çalışmaları parasal olarak oldukça pahalıdır.Yatay Sondaj çalışmaları klasik sondaj çalışmalarından daha ekonomiktir.

‘’ Kazısız Yer Altı Yatay Geçiş Teknolojileri ‘’, normal yaşamın seyrini etkilemeden, mevcut yapıyı bozmadan altyapı çalışmalarında yüksek hız ve performans sağlamaktadır. Yatay Sondaj Teknolojisi, klasik açık kazı yöntemi ile karşılaştırıldığında, gündelik yaşamı aksatmadan çalışma faaliyetlerini gerçekleştirme de büyük kolaylık getirmektedir.

Belediyeler için hizmetin halka sunulması çok önemlidir. Bu aşamada yaptırılmak istenilen işler “Su Borusu Döşeme,Elektrik Hatları,Park ve Bahçe alt geçitleri, Kaldırım altı şebekeleri kablo döşeme çalışmaları “ belediyelerin hizmetleri açısından çok önemlidir.

Adana ilinde Topraklar Yatay Sondaj Hizmetleri Çünkü

Topraklar Yatay Sondaj’ın teknik uzmanları daha projenin başında size profesyonel anlamda danışmanlık hizmeti ve proje konusunda destek vererek iş yükünüzün hafiflemesini sağlar.

Topraklar Yatay Sondaj Tecrübe

Topraklar Yatay Sondaj en kaliteli ve en tecrübeli kadrosuyla Türkiye’nin her yerinde kalitesinden ödün vermeden hizmet vermektedir.

Topraklar Yatay Sondaj şirketimiz 2005 yılında alt yapı sektörüne faliyetilerine başlamış olup, 2009 yılından itibaren yönlendirilebilir yatay sondaj (HDD) ve yatay boru sürme (BORİNG) uygulaması ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Topraklar Yatay Sondaj; yönlendirilebilir yatay sondaj makinaları ve boru sürme (Boring) makinası, uzmanlaşmış kadrosu ve profesyonel yönetim kadrosu ile yıllara dayanan tecrübesini ortaya koymaktadır.

Topraklar Yatay Sondaj bugüne kadar bir çok işi başarıyla tamamlamıştır. Türkiye’nin her yerinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?