Yatay Sondaj İzmir

İzmir Eğe Bölgesinde hem sanayi hemde tarım alanında gelişmiş ve gelişmeye devam eden bir ilimizdir.Hızla artan nüfus ve gelişen şehir altyapısı itibariyle alt yapı çalışmaları sürekli devam etmektedir.

Son yıllarda ülkemizde alt yapı çalışmalarında Yönlendirilebilir Yatay Sondaj tercih edilmektedir.Peki neden yatay sondaj tercih edilmektedir.Yatay Sondaj’ın kullanılmasının en büyük nedenlerinden birisi ekonomik olması,hızlı sonuç alınması,çevreye zarar verme memesidir.

Dünya’nın en gelişmiş kazısız geçiş sistemi Yönlendirilebilir Yatay Sondaj’dır.İzmir için doğalgaz, elektrik, su,kanalizasyon, telekom hatları alt yapı çalışmalarında yatay sondaj sistemi kullanılmaktadır.

Topraklar Yatay Sondaj izmir ilinde de son teknoloji yatay sondaj ekipmanları ile hizmet vermektedir.

İzmir yatay sondaj sistemlerinin kullanılmasının en büyük sebeplerinden biri de çevreye ve trafiği engellememesi ve yapılan işin hızlı bir şekilde bitirilmesidir.

Topraklar Yatay Sondaj izmir halkının hizmetine sunmuş güvenilir bir firmayız. İzmirde altyapı sektörünün ihtiyacı olan teknolojik cihazları dünya ile aynı anda hizmetinize sunuyoruz.

Yatay Sondaj Avantajları