Adana Yatay Sondaj

Adana, Türkiye’nin en kalabalık altıncı şehridir. Şehir merkezi, Akdeniz’den 30 km içeride Seyhan Nehri’nin üzerinde bulunmaktadır. Adana’nın merkezi; Mersin, Adana, Osmaniye ve Hatay illerini kapsayan coğrafi, ekonomik ve kültürel bir bölge olan Çukurova’nın merkezinde bulunur. Yaklaşık 5,62 milyon insana ev sahipliği yapar.

Adana ilinin nüfusunun sürekli artmasıyla birlikte şehir altyapı ve üstyapı çalışmaları hızla devam etmektedir. Alt yapı çalışmaları bir şehir için oldukça mühimdir. Bir şehrin altyapı ve üstyapı çalışmaları parasal olarak oldukça pahalıdır.Yatay Sondaj çalışmaları klasik sondaj çalışmalarından daha ekonomiktir.

‘’ Kazısız Yer Altı Yatay Geçiş Teknolojileri ‘’, normal yaşamın seyrini etkilemeden, mevcut yapıyı bozmadan altyapı çalışmalarında yüksek hız ve performans sağlamaktadır. Yatay Sondaj Teknolojisi, klasik açık kazı yöntemi ile karşılaştırıldığında, gündelik yaşamı aksatmadan çalışma faaliyetlerini gerçekleştirme de büyük kolaylık getirmektedir.

Belediyeler için hizmetin halka sunulması çok önemlidir. Bu aşamada yaptırılmak istenilen işler “Su Borusu Döşeme,Elektrik Hatları,Park ve Bahçe alt geçitleri, Kaldırım altı şebekeleri kablo döşeme çalışmaları “ belediyelerin hizmetleri açısından çok önemlidir.

Adana ilinde Topraklar Yatay Sondaj Hizmetleri Çünkü…

Topraklar Yatay Sondaj’ın teknik uzmanları daha projenin başında size profesyonel anlamda danışmanlık hizmeti ve proje konusunda destek vererek iş yükünüzün hafiflemesini sağlar.